Wedding smile

Do ślubu zostało niewiele czasu? A chcielibyście, aby Wasz uśmiech pozostał w pamięci na długi czas? Jest na to sposób!

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom ortodontycznym możemy zaplanować Wasze leczenie indywidualnie pod Wasze potrzeby.
Nasz zespół opracował autorski program „ekspresowego” przygotowania Pary Młodej do ślubu WEDDING SMILE, polegający na szybkiej poprawie estetyki, a następnie normalnym trybie przywracania prawidłowych warunków zgryzu.

W przeciągu kilku miesięcy będziecie mogli się pięknie uśmiechać! I do tego bez aparatu na zębach!

Wedding smile – perfekcyjna precyzja

Do ślubu zostało niewiele czasu, a Wasze zęby potrzebują natychmiastowej korekty zgryzu? Jest na to sposób. Wypróbujcie metodę Clear Aligner wykorzystującą nakładki na zęby i pozwalającą uzyskać idealny uśmiech w szybkim tempie. Co należy zrobić, aby zrealizować to marzenie? Wystarczy odwiedzić nasz gabinet, a my zadbamy o resztę.

Doświadczenie i wysoko wykwalifikowani specjaliści w sposób kompleksowy zajmą się poprawą estetyki Waszego uzębienia, dokładając wszelkich starań, aby efekty spełniły oczekiwania nawet najbardziej wymagających pacjentów. Indywidualne podejście podczas diagnostyki, planowania leczenia i samej terapii pozwala uzyskać zadowalające rezultaty już po kilku miesiącach. Dzięki wykorzystywaniu innowacyjnych metod terapeutycznych, czas leczenia ortodontycznego często okazuje się krótszy niż w przypadku tradycyjnych aparatów stałych lub ruchomych.

Gdy nagli Was data ślubu- wówczas potrafimy w bardzo krótkim czasie przygotować Wasze uśmiechy do uroczystości, a następnie kontynuujemy leczenie, skupiając się na pozostałych celach leczenia.

 

 

Czytaj więcej

Na czym polega metoda Clear Aligner?

To najnowocześniejszy sposób korygowania wad zgryzu przy pomocy specjalnych nakładek, które pacjent nosi według ściśle określonych zaleceń specjalisty. Nakładka stosowana w ramach leczenia jest bezbarwna, lekka i dostosowana do budowy anatomicznej uzębienia i jest zaprogramowana na przemieszczenie zębów w ściśle określonym kierunku, zgodnym z planem leczenia. Skutecznie umożliwia wyprostowanie zębów oraz ich odpowiednie wzajemne dopasowanie.
Ponadto podczas noszenia nie wywołuje dyskomfortu, bólu ani nie psuje estetyki uzębienia, jak to czasem zdarza się w przypadku tradycyjnych aparatów ortodontycznych. Stosowane w naszym gabinecie nakładki stanowią rozwiązanie bezpieczne nawet dla alergików.

Dlatego warto zastosować nakładki Clear Aligner?

Zaletą nie do przecenienia w przypadku leczenia wad zgryzu wspomnianą metodą jest możliwość zachowania wysokiego poziomu higieny. Przed posiłkiem należy zdjąć nakładkę, a potem umyć dokładnie zęby i nałożyć aparat z powrotem. Zapobiegnie to nie tylko namnażaniu się drobnoustrojów wywołujących próchnicę, lecz również zapewni wysoki poziom komfortu podczas przebiegu całego procesu terapeutycznego.
To, co szczególnie podkreślają nasi pacjenci, to również atrakcyjna cena. Cały koszt leczenia jest porównywalny do kosztu leczenia aparatem stałym, a efekty są równie zachwycające. Decydując się na tego typu kurację, zapewnicie sobie perfekcyjny uśmiech nie tylko w dniu ślubu – pozostanie on z Wami przez długi czas.

 

 

Pin It on Pinterest

Share This