Aparaty ortodontyczne Katowice i Śląsk

Aparat ortodontyczny dla zdrowych i pięknych zębów

Proste zęby to marzenie wielu osób zmagających się z wadą zgryzu. Powoduje on, że ludzie unikają uśmiechania się oraz kontrolują swoje naturalne entuzjastyczne reakcje. Należy pamiętać, że dzięki wyrównaniu uzębienia wpływamy pozytywnie nie tylko na swój wygląd, ale również zdrowie. Studio Ortodoncji Cyfrowej  zajmuje się leczeniem wad zgryzu osób w każdym wieku. Najlepsze aparaty ortodontyczne na Śląsku.

Mieszkańców Aglomeracji Śląskiej zapraszamy na wizytę w naszym studiu, gdzie dobierzemy dla Państwa właściwy aparat ortodontyczny Katowice, okolice Muchowca, to miejsce które wybraliśmy na naszą siedzibę ze względu na dogodne położenie, by ułatwić Państwu bezproblemowe dotarcie z całego województwa. Naszą mocną stroną jest doświadczona, wysoko wykwalifikowanej kadra specjalistów oraz stosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych dostępnych na rynku ortodontycznym. Wśród pacjentów korzystających z naszych usług znajdują się zarówno dzieci, jak i osoby w podeszłym wieku, które pragną cieszyć się zdrowym zgryzem. W związku z tym, że dysponujemy skanerem wewnątrzustnym, jesteśmy w stanie zwizualizować to, jak będą wyglądać już wyprostowane zęby pacjenta. Dzięki temu nasi pacjenci dokładnie wiedzą, jakiego efektu mogą się spodziewać w ramach leczenia w naszym studiu w Katowicach.

Aparat ortodontyczny stały i ruchomy

W zależności od wieku i indywidualnych potrzeb pacjentów dopasowujemy odpowiedni typ aparatu. Wśród nich znajdują się aparaty stałe, które nosi się bez wyjmowania przez dłuższy czas oraz aparaty ruchome, które sprawdzą się w przypadku mniej poważnych wad zgryzu. Serdecznie zapraszamy do naszego Studia Ortodoncji Cyfrowej w Katowicach, gdzie dokładnie przyjrzymy się Państwa zębom, by następnie doradzić właściwą formę leczenia. W razie jakichkolwiek pytań również pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Pin It on Pinterest

Share This